Otázky a odpovědi

Kde působíte a kolik hlídání stojí?

Hlídáme kočky na území města Pardubice a v blízkém okolí. Každá návštěva vašeho mazlíka stojí 135,- Kč. Můžete si sjednat několik návštěv denně přesně podle zvyklostí svých mazlíčků. Při objednání 10 návštěv získáváte bonus - celková cena je jen 1200,- Kč.

V případě potřeby pouze jedné návštěvy je cena 200,- Kč.

Nadstandardní služby oceňujeme na místě (při sekání trávy se přihlíží k výměře pozemku, při zalévání zahradních květin k jejich množství....)

Jak celá akce probíhá?

Kočičí chůva se s Vámi nejprve sejde a vysvětlíte si všechny podrobnosti k hlídání, vyhotovíte seznam úkolů, podepíšete Dohodu o hlídání a převezmeme si od Vás klíče od bytu. Během Vaší nepřítomnosti pak plníme úkoly podle stanoveného seznamu činností a po Vašem návratu doručíme klíče zpět. Seznamovací schůzka i předání klíčů jsou zdarma.

Co si máme připravit na první návštěvu chůvy?

Očkovací průkaz, kočičí léky, kontakt na vašeho veterináře, klíče od bytu a schránky. Pokud budete chtít v den návratu nakoupit, sepiště si seznam potravin. Cena za menší nákup (cca 10 položek) je 70,- Kč.
 

Mám dvě kočičky, kolik stojí jedna návštěva v případě péče o více zvířátek v bytě?

Cena 135,- Kč za jednu návštěvu platí i pro více kočiček v jednom bytě. Samozřejmostí je péče o křečky, morčata, myšky, pískomily, králíčky nebo rybičky. Pokud nemáte na dvorku zrovna velkokapacitní králíkárnu :-), nic není problém.

Potřebuji pohlídat společenského papouška. Mohu se na Vás obrátit?

O opeřence se postaráme také. Provádme krmení čerstvým ovocem, zelennou, semínky, výměnu vody, úklid v kleci i kolem ní. Pokud je ale papoušek zvyklý na denní sprchování, bude se muset bez této činnosti obejít.